Strona główna Szkolenia Szkolenia inne

Podatki i opłaty lokalne – przegląd orzecznictwa (8-9 czerwca 2021 r., konferencja online)

Szanowni Państwo

Ośrodek Studiów Fiskalnych oraz Katedra Prawa Finansów Publicznych UMK w Toruniu organizuje kolejna konferencję poświęcona orzecznictwu sądów, tym razem w sprawach podatków i opłat lokalnych: PODATKI I OPŁATY LOKALNE – PRZEGLĄD ORZECZNICTWA (8-9 czerwca 2021 r., konferencja online). Ponownie udział w niej wezmą sędziowie NSA (z przewodniczącym Wydziału III Izby Finansowej NSA sędzią dr Krzysztofem Winiarskim) pracownicy naukowi czołowych polskich Uniwersytetów oraz praktycy zarówno z kręgu doradców podatkowych jak i ze środowiska samorządowego. Formuła konferencji polega (jak zwykle w wypadku naszych Przeglądów Orzecznictwa Podatkowego) na analizie najnowszego orzecznictwa sadów w tym zakresie.

Serdecznie zapraszam

Więcej informacji:

dr hab. Wojciech Morawski prof. UMK

Kierownik katedry Prawa Finansów Publicznych UMK Kierownik Naukowy Konferencji.

zaproszenie_2021

Prelegenci