Dla radców Strona główna

Zaproszenie do udziału w seminarium„Stosowanie Karty praw podstawowych Unii Europejskiej przez polskich radców prawnych – warsztaty praktyczne”

Zapraszamy do udziału w seminarium, które odbędzie się we wtorek 10 lipca br. w siedzibie Krajowej Izby Radców Prawnych w Alejach Ujazdowskich 18/4 w Warszawie.

Przedmiot seminarium: „Stosowanie Karty praw podstawowych Unii Europejskiej przez polskich radców prawnych – warsztaty praktyczne”.

Za udział w seminarium uczestnicy otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Jednocześnie jeden z organizatorów Fundacja Instytut Prawa i Społeczeństwa Inpris deklaruje możliwość sfinansowania kosztów przejazdu na seminarium pociągiem (2 klasą) lub autobusem dla zapisanych uczestników.

Zapisy możliwe są jedynie przez stronę internetową Krajowej Izby Radców Prawnych (zakładka „szkolenia jednodniowe” dostępna tutaj).

2018 07 10. Program seminarium. Inpris i KIRP.