Nowelizacja KPC 2012 wprowadziła szereg istotnych zmian do dotychczasowego modelu postępowania sądowego w sprawach cywilnych.
Jakie stanowisko na temat wprowadzonych zmian KPC ma Prezes Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa, posiadający doświadczenie w reprezentowaniu Skarbu Państwa w licznych procesach cywilnych?
Co na temat koncentracji materiału procesowego, zmian w postępowaniu egzekucyjnym i zabezpieczającym powiedzą sędziowie oraz członkowie Zespołu przy Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego?
Odpowiedzi na te pytania a także możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości oraz wysłuchania kazusów innych procesualistów zdobędziecie Państwo podczas Ogólnopolskiej Konferencji dla Prawników:
ZMIANY KPC 2012 Z PERSPEKTYWY PIERWSZYCH DOŚWIADCZEŃ,
która odbędzie się 25 października 2012 w Warszawie.

Konferencję zorganizowano we współpracy m.in.: ze Stowarzyszeniem Sędziów Polskich IUSTITIA oraz Fundacją Adwokatury Polskiej i Szkołą Prawa Procesowego Ad Exemplum.
Do udziału udało nam się namówić szerokie grono uznanych specjalistów. Prelegentami konferencji będą: Prezes Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa dr Marcin Dziurda, dr hab. Paweł Grzegorczyk, SSR dr Krystian Markiewicz, SSR Łukasz Piebiak, SSR dr Marcin Walasik oraz prof. dr hab. Karol Weitz.
Proponujemy Państwu bogaty program, omawiający szeroki zakres zmian i liczymy na burzliwą dyskusję po każdym bloku tematycznym. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat, umożliwiający spełnienie obowiązku doskonalenia zawodowego.
Koszt udziału do 12 października wynosi 699 zł + VAT. Koszt udziału po tym terminie wynosi 899 zł + VAT.
Przewidziano rabaty przy zgłoszeniu większej liczby Uczestników z jednej Kancelarii/Firmy. Organizatorem konferencji jest Dział Szkoleń Business Option s.c.
Szczegóły dotyczące Konferencji znajdą Państwo na stronie DO POBRANIA
Formularz zgłoszeniowy do pobrania