Dla radców Ogłoszenia Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Wyjazdowe Sympozjum Szkoleniowe w Jastrzębiej Górze 19-22 kwietnia 2018r. – przedłużenie terminu zgłoszeń.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-22.04.2018r. (czwartek-niedziela) odbędzie się po raz trzeci 4-dniowe sympozjum szkoleniowe w Hotelu Astor *** w Jastrzębiej Górze (www.astorhotel.pl).

Wyjazd do Jastrzębiej Góry odbywa się autokarami, w których planujemy, aby w czasie jazdy odbywało się również szkolenie. Po przyjeździe oprócz szkolenia „stacjonarnego” przewidziana jest możliwość poznania miejscowych atrakcji turystycznych.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia na szkolenie jest:

– wysłanie do OIRP w Olsztynie lub – w przypadku osób spoza OIRP w Olsztynie – do Fundacji Radców Prawnych IUS w Olsztynie do dnia 9 marca 2018r. prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z załączonym potwierdzeniem uiszczenia opłaty;

– brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich w stosunku do OIRP w Olsztynie.

OIRP zapewnia transport busem lub autokarem dla radców prawnych OIRP Olsztyn z Ostrołęki, Ciechanowa, Mławy, Nidzicy, Ostródy i Olsztyna.

Wykłady prowadzone będą także w czasie jazdy do miejsca szkolenia. Dla osób chętnych – w miarę warunków pogodowych – zorganizowana zostanie (płatna oddzielnie) wyprawa na połów dorszy i wycieczka po okolicy (na Hel lub do Władysławowa).

OIRP zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia z uwagi na zbyt małe zainteresowanie radców prawnych.

Do pobrania:

Zgłoszenie dla Radców Prawnych OIRP Olsztyn