Dla radców Strona główna

Webinar dla radców prawnych pt. „Bezpieczeństwo poczty elektronicznej, a regulacje RODO”

We wtorek 27 listopada 2018 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Bezpieczeństwo poczty elektronicznej, a regulacje RODO”, który poprowadzi Aleksandra Cisoń-Kurdziel, adwokat z ponad 8-letnim doświadczeniem w jednej z największych firm medialnych w Polsce oraz ekspert w zakresie ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej i e-commerce, reprezentująca kancelarię SSW Pragmatic Solutions.

Przepisy RODO wpływają na wiele aspektów prowadzenia biznesu, niezależnie od jego specyfiki. Webinar poświęcony będzie dogłębnej analizie kwestii związanych z pocztą elektroniczną – nieodzowną formą komunikacji i sposobem udostępniania danych, także w kancelariach oraz działach prawnych firm. Omówione zostaną aspekty bezpieczeństwa w kontekście regulacji RODO – ochrona danych osobowych, poufność korespondencji, metody i narzędzia gwarantujące bezpieczeństwo oraz nowe możliwości i ograniczenia wynikające z „Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych” obowiązującego od maja 2018 roku.

Na webinar przewidziano 60 minut, udział w wydarzeniu jest bezpłatny (wymagana wcześniejsza rejestracja).

Rejestracja jest dostępna pod adresem:

Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

***

Organizatorem wydarzenia jest Wolters Kluwer Polska – część międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer –dostawcy usług informacyjnych dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu i innych.

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer znajduje się m.in. Kleos – program do kompleksowej obsługi kancelarii, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa danych (zgodnie z RODO), co potwierdzają stosowne certyfikaty. Jednocześnie przypominamy, że radcowie prawni mogą skorzystać z nieodpłatnego dostępu do programu Kleos. Więcej informacji znajdą Państwo po adresem:

Wydarzenie powstało dzięki współpracy Wolters Kluwer Polska z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Fundacją Koalicji na rzecz Polskich Innowacji – międzysektorową siecią wspierającą innowacje poprzez promowanie dobrych praktyk oraz mądrej legislacji w polskiej gospodarce. SSW Pragmatic Solutions oraz Wolters Kluwer Polska są partnerami Koalicji.