Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Szkolenie stacjonarne pt. Informatyzacja w postępowaniu cywilnym, zagadnienia praktyczne

W dniu 2 kwietnia 2016 r.(sobota) w godzinach 9:00-13:00 odbędzie się szkolenie pt. Informatyzacja w postępowaniu cywilnym, zagadnienia praktyczne, w szczególności:
a) elektroniczne postępowanie upominawcze,
b) protokół elektroniczny,
c) praktyczne dla radców prawnych, postanowienia obowiązujące od 8 lipca 2015 r. nowego regulaminu urzędowania sądów powszechnych.
d) Portal Informacyjny Sądów Apelacji Białostockiej, czyli jak przeglądać on line akta sprawy, odsłuchiwać nagrań, ściągać pliki, szkolenie poprowadzi SSO w Olsztynie Agnieszka Żegarska.
W czasie trwania szkolenia przewidziana jest jedna przerwa kawowa.
UWAGA!!!!
Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej Hotel Parku przy ul. Warszawskiej 119 w Olsztynie
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się w Biurze OIRP pod adresem e-mail: biuro@oirp.olsztyn.pl lub pod numerem tel. 89 5279863.