Strona główna Szkolenia Szkolenia OIRP

Szkolenie stacjonarne dla radców prawnych z rejonu Ostrołęki i Ciechanowa

Olsztyn, dnia 01.03.2016 r.

Radcowie prawni
Dot.: Szkolenia stacjonarnego dla radców prawnych z rejonu Ostrołęki i Ciechanowa.
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie zaprasza na szkolenie na temat „Najczęstsze problemy praktyczne z zakresu prawa materialnego i procesowego w sprawach spadkowych”, które poprowadzi SSO w Olsztynie Krystyna Skiepko.
Szkolenie odbędzie się w dniu 19 marca 2016 r. w Hotelu KORONA w Krukach k/ Ostrołęki w godz. 10.00- 15.00 .
Korona Hotel ul. Nowowiejska, 07-415 Kruki k/ Ostrołęki www.korona-hotel.pl

Z uwagi na konieczność przygotowania szkolenia na ustaloną ilość osób oraz ewentualnej rezerwacji przejazdu / busa /z Ciechanowa prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu w terminie do dnia 15 marca 2016 r. drogą mailową vice-Dziekanom: radcy prawni z Rejonu Ostrołęki na adres mlubinska@op.pl lub telefonicznie : kom. 502 089 730, zaś radcy prawni z Rejonu Ciechanowa na adres: wsbiz@wsbiz.pl lub telefonicznie: kom. 501 528 487 wraz z informacją , czy radca będzie korzystał z busa czy dojazd na miejsce szkolenia z Ciechanowa planuje we własnym zakresie.

Organizatorzy zapewniają dojazd z Ciechanowa, przy minimalnej liczbie zgłoszeń 8 osób. Nie jest natomiast planowany dojazd zorganizowany z Ostrołęki.

Dziekan i Vice Dziekani