Strona główna

Spotkanie w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce w ramach „Dni Biznesu”

W dniu 30.03.2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce, w ramach trwających „Dni Biznesu 2017” odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła kadra pedagogiczna i uczniowie. Zaproszeni zostali eksperci z różnych dziedzin związanych z przedsiębiorczością. Spotkanie z zakresu prawa poprowadził radca prawny Witold Lewandowski – Wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. W trakcie spotkania omówiona została problematyka prawna związana z prowadzeniem działalności gospodarczej. Uczestnicy zostali zapoznani z podstawowymi zasadami i pojęciami prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem tych, związanych z działalnością gospodarczą.

Szczególne wyrazy uznania dla dyrekcji szkoły oraz kadry pedagogicznej za organizację oraz umożliwienie młodzieży uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniach, na których przekazywana jest praktyczna wiedza dotycząca problematyki zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz różnych aspektów biznesu.

Witold Lewandowski

Wicedziekan