Dla aplikantów Dla radców Strona główna

Relacja z XVI Balu Prawnika

Za nami kolejny, XVI Bal Prawnika, który odbył się w dniu 10 lutego 2018 r. w Restauracji „Przystań”. Tegoroczny karnawał na imprezie organizowanej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie postanowiło pożegnać 240 osób, wśród których byli przedstawiciele niemal wszystkich zawodów prawniczych. Miło było nam gościć Panią Elwirę Szurmińską – Kamińską – Sekretarza KRRP, Andrzeja Kalińskiego – Dziekana OIRP w Białymstoku, Michała Rościszewskiego – Dziekana OIRP w Bydgoszczy, Romualda Baranowicza – Dziekana OIRP w Koszalinie.

Sygnał do zabawy dała Pani Dziekan Katarzyna Skrodzka-Sadowska dokonując uroczystego otwarcia Balu. Aby lżej się wszystkim tańczyło, vice Prezes KRRP, vice Dziekan OIRP w Olsztynie i Prezes Fundacji Radców prawnych „IUS” – Michał Korwek zaprosił wszystkich do sięgnięcia do kieszeni, sakiewek, portfeli … i przekazania datków na rzecz pomocy dzieciom i młodzieży wymagającym leczenia i szeroko rozumianej rehabilitacji, będącym podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w Olsztynie (KRS 0000148747). Została zebrana kwota 3.193,00 zł i 10 euro. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Atrakcją Balu niewątpliwie był występ olsztyńskiego zespołu Korzuh, który rozgrzewał uczestników brawurowymi wykonaniami coverów muzyki polskiej i zagranicznej. Natomiast w przerwach występów zespołu, bawiliśmy się przy muzyce zaprezentowanej przez DJ. W międzyczasie na telebimach mogliśmy oglądać pokazy zdjęć z różnych Izbowych uroczystości (tych dawnych i najnowszych) i imprez. Kolejną atrakcją była fotobudka, w której uczestnicy balu mogli utrwalić swój balowy nastrój i zmienny wizerunek.

Szampańska zabawa trwała do „białego” rana. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy na XVII Bal Prawnika już za rok – 9 luty 2019r. !

Zapraszamy do galerii: XVI Bal Prawnika

Marta Alicja Kawula