Dla radców Sport i turystyka Strona główna

Rejs na połów dorszy w trakcie szkolenia w Jastrzębiej Górze

W trakcie szkolenia w Jastrzębiej Górze przewidziano rejs na połów dorszy. Wypłynięcie jest planowane z portu we Władysławowie w dniu 20 kwietnia 2018 r. o godzinie 6.00, powrót ok. 18.00. Istnieje możliwość wypożyczenia na kutrze, za dodatkową opłatą, sprzętu do połowu (wędka z osprzętem, pilkiery). Na kuter należy zabrać nieprzemakalne buty i odzież. Koszt rejsu (bez wypożyczenia sprzętu) wynosi 180 zł.

Uprzejmie proszę osoby chętne o zgłaszanie udziału w  rejsie mailem / na adres mailowy : biuro@oirp.olsztyn.pl/ do dnia  9 kwietnia 2018 r. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku zgłoszenia należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł, która w przypadku rezygnacji po dniu 9 kwietnia 2018 r. nie będzie podlegała zwrotowi. Do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie wpłaty zaliczki, która jest warunkiem wzięcia udziału w rejsie. Uzupełnienia wpłaty 80 zł należy dokonać na kutrze w dniu rejsu.

Wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł  za udział w rejsie należy dokonać na rachunek: 28 1240 1691 1111 0000 0733 4056, Witold Lewandowski,  tytułem: „Połów dorszy OIRP Olsztyn”. W tytule należy również podać imię i nazwisko uczestnika.

W przypadku odwołania rejsu, zaliczka podlega zwrotowi.