PĄCZKOWE RENDEZ-VOUS DZIEKANA OIRP OLSZTYN

Wczoraj w „Tłusty Czwartek” Dziekan OIRP Olsztynie Michał Korwek dokonał w Ostrołęce, Ciechanowie i Olsztynie -wraz z miejscowymi radcami prawnymi, dziekanami : Małgorzatą Łubińską i Lechem Ciarkowskim oraz Panią Sekretarz Rady OIRP Katarzyną Skrodzką – Sadowską – przeglądu asortymentu miejscowych pączków.

Przy okazji wspólnej degustacji pączków (w Ostrołęce również faworków) poruszano tematy szkoleniowe, integracyjne, polityczne, zawodowe i typowo plotkarskie (w takiej właśnie kolejności). W Ciechanowie dziekan spotkał się również z Kanclerzem Wyższej Szkoły Biznesu i Zarządzania – Stefanem Weis. Tematem spotkania była ewentualna współpraca z OIRP Olsztyn i Fundacją Radców Prawnych „Ius” . Szkoła ta udostępnia radcom prawnym pomieszczenia na spotkania integracyjne.

Ostatnim etapem „podróży” była siedziba OIRP w Olsztynie. Spalania kalorii nie będzie końca…

Dziekan OIRP Michał Korwek