Fundacja Radców Prawnych IUS Strona główna

NASZA FUNDACJA RADCÓW PRAWNYCH „IUS” WALCZY RAZEM Z WAMI Z KORONAWIRUSEM

CIECHANÓW, LIDZBARK WARMIŃSKI, OLSZTYN, OSTROŁĘKA, OSTRÓDA, PŁOŃSK, WYSZKÓW.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!!!

W związku z sytuacją związaną z zagrożeniem epidemią koronawirusa  przypominamy, iż Fundacja Radców Prawnych „IUS” w Olsztynie pomaga placówkom służby zdrowia oraz innym podmiotom / osobom walczącym z epidemią.

Na dzień dzisiejszy Fundacja zakupiła i przekazała:1600 maseczek i 100 litrów płynu do mycia rąk  do placówek szpitalnych w Lidzbarku Warmińskim, Płońsku i Wyszkowie oraz Domu Pomocy Społecznej w Jezioranach , wcześniej przekazała na zwalczanie pandemii 10 tys złotych na Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, 10 tys złotych na Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce (szpital przekształcony w całości jako zakaźny)  i 10 tys złotych na Szpital w Ostródzie (szpital przekształcony w całości jako zakaźny), 2,5 tys. złotych na Szpital Dziecięcy w Olsztynie, 2,5 tys. złotych na Szpital Pulmonologiczny w Olsztynie, 2,5 tys. złotych na Szpital Miejski w

Olsztynie, 2,5 tys. złotych na Szpital Wojewódzki w Olsztynie oraz kwotę 1700 zł. na fundusz interwencyjny walki z koronawirusem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Opracowano i wysłano do wszystkich placówek szpitalnych i leczniczych w Polsce (szpitali, domów pomocy społecznej, domów opieki)  za pośrednictwem Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych pakiet informacji dotyczący umieszczania na stronach www. tych placówek informacji o zbiórkach.

Osoby które chcą wesprzeć działalność Fundacji w zakresie zwalczania pandemii prosimy o przekazywanie środków :

Fundacja Radców Prawnych „Ius”
Ul. Kopernika 10
Nr konta IDEA BANK S.A. 97 1950 0001 2006 0890 7990 0002

Bardzo dziękuję dotychczasowym darczyńcom za otwarte serca, działając razem szybciej zwalczymy wirusa i zabezpieczymy swoich bliskich !!!

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie Katarzyna Skrodzka-Sadowska

Prezes Fundacji Radców Prawnych „Ius” z siedzibą w Olsztynie – Michał Korwek