Dla radców Strona główna

Konferencja AEA-EAL 15 -16 czerwca 2018, Ałmaty, Kazachstan

15-16 czerwca 2018, Ałmaty,  Kazachstan

Informujemy, że  AEA-EAL (Europejskie Stowarzyszenie Prawników) zaprasza serdecznie na swoją doroczną konferencję, organizowaną  w Ałmaty, Kazachstan „Adwokaci 2018”. Wydarzenie współorganizowane jest z Kazachską Izbą Adwokacką (RCAK) , Międzynarodowym Stowarzyszeniem Prawników (IBA) oraz Stowarzyszeniem Adwokatur Centralnej Azji oraz Radą Europy. Na zakończenie wydarzenia otrzymacie Państwo zaświadczenia z ilością godzin szkolenia, co będzie podstawą do naliczenia punktów szkoleniowych przez poszczególne OIRP.

Tematyka Konferencji obejmuje m.in. niezależność prawników oraz samorządów prawniczych, zasady etyki,  jak również formy organizacji pomocy prawnej z urzędu. Zapewnione jest tłumaczenie symultaniczne na język angielski i rosyjski.
Celem konferencji jest wzmocnienie znaczenia zawodów prawniczych w krajach Centralnej Azji  oraz stworzenie platformy networkingowej dla prawników z różnych jurysdykcji.
Program oraz formularz rejestracyjny dostępny jest  na stronie www.aea-eal.eu

Kazachscy Koledzy przygotowali  kilka opcji programu integracyjnego – m.in. zwiedzanie Astany i Ałmaty, wycieczkę do Kanionu Szaryńskiego / jedną z największych atrakcji Kazachstanu / jak również 3 dniową wycieczkę do Kirgistanu, znanego jako „Szwajcaria Centralnej Azji”, ze względu na  szczyty górskie sięgające 7000 m.n.p.m!

Do zobaczenia w Kazachstanie w czerwcu! – AEA-EAL