W dniach 28 luty-3 marca 2019 r. w Krynicy Zdroju odbyły się XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe. W dobrych, śnieżnych warunkach , przy słonecznej, acz zimowej pogodzie udział wzięło w nich około 170 radców prawnych i aplikantów radcowskich.  Były treningi, zawody, spotkania integrujące, grill, tańce, nauka jazdy na nartach i snowboardzie.

Po raz kolejny nie zawiodła nasza najlepsza izbowa narciarka mec. Justyna Fesnak zwyciężając w kategorii kobiet grupa 2.  Jednocześnie razem z córką Zosią w kategorii rodzinnej Panie zgarnęły złoto, a Zosia Fesnak zajęła 1 miejsce w najmłodszej kategorii. W kategorii mężczyzn grupa V czwarte miejsce zajął radca prawny OIRP Olsztyn Stanisław Domalewski, a jego córka Barbara Domalewska zwyciężyła w kategorii snowboardowej kobiet gości.

 

Poniżej lista zwycięzców w Mistrzostwach:

 

Slalom dzieci:

I miejsce –  Zofia Fesnak                                                                                             z czasem 28.38

II miejsce  – Jeremi Okła-Anuszewski                                                                           z czasem 29.53

III miejsce – Maria Mydlarska                                                                                      z czasem 32.67

Kategoria rodzinna:

I miejsce – Justyna, Zofia Fesnak                                                            z czasem 59.43

II miejsce – Jarosław, Maria Mydlarscy                                                     z czasem 59.56

III miejsce – Marzena, Jeremi Okła-Anuszewscy                                       z czasem 1:01.77

Kobiety grupa II:

I miejsce – Justyna Fesnak (OIRP Olsztyn)                                          z czasem 31.05

II miejsce – Marzena Okła-Anuszewska (OIRP Warszawa)                   z czasem 32.24

III miejsce – Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP Katowice)                   z czasem 34.21

Kobiety grupa III:

I miejsce – Hanna Orlikowska                                                                  z czasem 29.90

II miejsce – Magdalena Szepczyńska (OIRP Kraków)                              z czasem 30.16

III miejsce – Anna Mianowska (OIRP Katowice)                                       z czasem 31.84

Kobiety grupa IV:

I miejsce – Nela Litawska (OIRP Łódź)                                                  z czasem 30.30

II miejsce – Barbara Antczak (OIRP Warszawa)                                     z czasem 36.54

Mężczyźni grupa V:

I miejsce – Jan Orlikowski (OIRP Katowice)                                        z czasem 32.21

II miejsce – Zbigniew Zagłoba (OIRP Poznań)                                    z czasem 34.54

III miejsce – Michał Pogorzelski (OIRP Białystok)                               z czasem 34.65

Mężczyźni grupa VI:

I miejsce – Tomasz Nawrot (OIRP Warszawa)                                     z czasem 29.72

II miejsce – Marek Duszyński (OIRP Lublin)                                        z czasem 30.26

III miejsce – Sławomir Łuczak (OIRP Warszawa)                                  z czasem 31.88

Mężczyźni grupa VII:

I miejsce – Jarosław Mydlarski (OIRP Gdańsk)                                    z czasem 26.89

II miejsce – Łukasz Dziewoński (OIRP Wrocław)                                  z czasem 28.08

III miejsce – Tomasz Czapla (OIRP Lublin)                                           z czasem 29.42

Mężczyźni grupa VIII:

I miejsce – Jarosław Cierniak (OIRP Lublin)                                        z czasem 25.72

II miejsce – Dawid Zwijacz (OIRP Kraków)                                           z czasem 27.24

III miejsce – Krzysztof Słupiński (OIRP Kraków)                                   z czasem 27.44

Goście grupa IX:

I miejsce – Ewa Orlikowska                                                                       z czasem 27.80

II miejsce – Jakub Łuczak                                                                         z czasem 29.36

III miejsce – Mikołaj Oszczak                                                                     z czasem 30.33

Snowboard kobiety grupa I:

I miejsce – Monika Prajsnar (OIRP Warszawa)                                  z czasem 1:01:32

Snowboard kobiety grupa II:

I miejsce – Anna Żołyniak-Piętka (OIRP Warszawa)                           z czasem 43.21

II miejsce – Anna Derdak (OIRP Warszawa)                                       z czasem 46.00

III miejsce – Marta Kuczko (OIRP Bydgoszcz)                                     z czasem 55.67

Snowboard mężczyźni grupa III:

I miejsce – Wojciech Magierło (OIRP Rzeszów)                                 z czasem 34.74

II miejsce – Maciej Sawicki (OIRP Warszawa)                                    z czasem 41.42

III miejsce – Igor Bąkowski (OIRP Warszawa)                                     z czasem 43.54

Snowboard mężczyźni grupa IV:

I miejsce – Filip Bonowicz (OIRP Łódź)                                                  z czasem 42.42

II miejsce – Mariusz Turkiewicz (OIRP Wrocław)                                    z czasem 47.18

III miejsce – Michał Derdak (OIRP Warszawa)                                       z czasem 47.84

Snowboard goście grupa V:

I miejsce – Barbara Domalewska                                                            z czasem 1:07.31

Slalom równoległy kobiet:

I miejsce – Nela Litawska

II miejsce – Justyna Fesnak

III miejsce – Joanna Olszówka-Zarzecka

Slalom równoległy mężczyzn:

I miejsce – Jarosław Mydlarski

II miejsce – Krzysztof Słupiński

III miejsce – Jarosław Cierniak

 

Wicedziekan Michał Korwek

Zdjęcia