Sport i turystyka Strona główna

II Rajd Przygodowy OIRP w Gdańsku o Puchar Dziekana

Zapraszamy wszystkich chętnych prawników oraz ich bliskich i przyjaciół do udziału w II Rajdzie Przygodowym OIRP w Gdańsku o Puchar Dziekana. Rajd odbędzie w dniu 03.09.2016.

Impreza ma charakter turystyczno – sportowy, a trasy zostaną dopasowane do różnorodnych oczekiwań uczestników. W niezmienionym zakresie wspólne pozostanie poruszanie się z mapa i kompasem w terenie. Zapraszamy na fajną przygodę w ciekawej konwencji, podczas której każdy z Was będzie mógł się sprawdzić, a przy okazji pobawić. Bardzo serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Dla dzieciaków na trasie przewidujemy mnóstwo atrakcji i emocji związanych z poszukiwaniem ukrytych w lesie tajemnic.

Mamy dla Was następujące trasy:

Rodzinną – o dystansie 5 km, pokonywaną pieszo, przeznaczoną dla wszystkich chętnych chcących spędzić kilka pięknych chwil w otoczeniu przyrody, w szczególności polecamy trasę najmłodszym uczestnikom i ich opiekunom.

Turystyczną – o dystansie 15 km, pokonywaną pieszo, na trasie planowanych jest kilka zadań dodatkowych.

Bieg – o dystansie do 10 km, trasa zorganizowana w konwencji biegu na orientację (BnO), przeznaczona dla osób mających ochotę na szybki wyścig, bez zadań dodatkowych.

Adventure Race – o dystansie 50 km, pokonywana pieszo i rowerem, z etapem kajakowym, a na trasie na uczestników czekać będą dodatkowe zadania sprawnościowe.

Ramowy harmonogram imprezy

Rajd odbędzie jak w roku poprzednim w siedzibie ekajaki.pl w miejscowości Parchowo, niedaleko Trójmiasta.

Sobota 03.09.2016

– od 7:00 – otwarcie bazy dla uczestników rajdu, rejestracja, rozdawanie pakietów startowych.

– 10:00 – Oficjalne otwarcie imprezy.

– 10:30 Start trasy AR

– 12:00 – 13:00 – Start trasy Turystycznej; Start trasy BnO Start trasy Rodzinnej.

– 15:00 – Otwarcie bufetu dla uczestników.

– 16:00 – Dekoracja zwycięzców trasy Rodzinnej.

– 16:30 – Dekoracja zwycięzców trasy Turystycznej i BnO.

– 17:00 – Rozpoczęcie ogniska z kiełbaskami.

– 21:00 – Dekoracja zwycięzców trasy AR i zakończenie imprezy.

Świadczenia dla uczestników

Dla uczestników imprezy zapewniamy:

• profesjonalną organizację wszystkich tras (mapy, zadania dodatkowe, obsługa),

• ognisko i poczęstunek,

• puchary dla zwycięzców i pamiątkowy dyplom dla każdego

• fotorelację z imprezy

Dla uczestników trasy AR, dodatkowo:

• plastrony sportowe z numerem startowym i logotypem OIRP

• wynajem kajaków i osprzętu na czas zawodów

• profesjonalne zadanie alpinistyczne

Opłaty startowe

Za udział w rajdzie uczestnicy zapłacą następujące opłaty startowe:

Trasa Rodzinna – 20 zł/ os.

Trasa Turystyczna – 30 zł/ os.

Bieg – 30 zł os.

Adventure Race – 100 zł/os.

Rejestracja

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej OIRP w Gdańsku za pomocą formularza, uczestnicy otrzymują emaila, w którym zostaną podane detale dotyczące uiszczenia opłaty startowej, wraz rachunkiem bankowym i terminem uiszczenia opłaty.

Formularz dostępny na stronie:

Informacje różne

Wszelkie dalsze informacje umieszczane będą na stronie internetowej OIRP w Gdańsku(zakładka Wiadomości) www.oirp.gda.pl

Koordynatorem Rajdu z ramienia OIRP w Gdansku jest Ania Kluczek – Kollar, wszelkie pytania prosimy kierować na adres: oirpadventurerace@gmail.com

Odwiedzajcie nas też na Facebook’u  www.facebook.com/rajdprzygodowyoirpgdansk/.

Na profilu FB znajdziecie wszystkie aktualności, ale także film z poprzedniego Rajdu:

Poniżej publikujemy regulamin rajdu.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin ogólny Rajdu_OIRP_2016